I Ching Eğitimi

tosca_instagram_iching-01

I Ching Eğitimi
Eğitmen : Kamil Mingü
21 Ekim 2017 | Cumartesi | 10.30 – 18.00

Her zaman yanınızda olacak ve büyük tabloyu görebilen bir danışmanınızın olması güzel bir fikir, değil mi?

Antik Çin’den günümüze kadar gelen I Ching ile bize yol göstermesi, tıkandığınız her konuda durumu canlandırma tavsiyeleri ve her konuda destek alınabilir. I Ching (Yi Çing – Değişimler Kitabı) olayları ve enerjileri anlama üzerine etkili bir tekniktir. Vereceğiniz kararlarda sizin için en iyi seçimi bulmanızda yardımcı olur. I Ching, yaygın inanışa göre “fal” demek yanlıştır. Değişen enerjiler içinde yolunuzu net görebilmeniz için bir aracı, rehber olarak adlandırmak gerekir.

Seminer temel I Ching kitabı ve soru sorma ritüeli ile cevapları okumanın yanı sıra daha iyi anlamak ve dönüştürmek gibi ileri seviye yöntemleri de içermektedir. Uygulamalar eşliğinde;

– I Ching ve ardındaki felsefenin anlatımı,

– Üç Çin parası kullanarak cevap Hegzagramların oluşturulması,

– Hegzagramların detaylı yorumlanması ile soruların cevaplarının alınması,

– Olayların ardında yatan özel durumları fark etmek,

– Danışman olarak I Ching’den; İş hayatı, İlişkiler, Tercihler, Spritüel gelişim ve Şifa alanlarında yorum ve tavsiye istemek,

– Hegzagramlar aracılığı ile enerjileri yönlendirmek ve Şifa uygulamaları içerir.

Eğitim toplamda Bir gün temel eğitimin ardından temel 21 günlük bireysel egzersizlerin ardından yarım günlük tamamlayıcı ve sertifikaların verileceği yarım günlük çalışmayı içerir.

– Tam günlük Eğitim tarihi: 21 Ekim 2017 (10:30 – 18:00)

– Yarım günlük süpervizyon ve sertifika verilmesi. 25 Kasım 2017 (14:00- 18:00)

Not: Katılımcılara, ritüellerde kullanacakları Çin Paraları ve referans kitap verilecektir.

Katılımcı sayısı sınırlı tutulacağından rezervasyon yaptırmanız rica edilir.

İletişim: +90 312 465 05 48

Eğitimci Kamil Mingü Hakkında:

1974 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde “Seramik Mühendisliği” Yüksek Lisansının ardından, mesleki kariyerini farklı aşamalarla Sinema ve Holistik Şifaya yöneltti. 2008 ODTÜ Klinik Psikoloji Bölümünde, Prof. Dr. Faruk GENÇÖZ’den “Sinema Terapi” üzerine dersleri aldı ve bu çerçevede GENÇÖZ ile birlikte araştırmalarda bulundu. Aynı yıl spiritüel eğitim almak için Musa Kocatepe’nin Re-Shaped DNA Healer programına başladı. Bunu takiben, Rei Ki masterlığını aldı. Ra Sheeba ve Karuna gibi üst seviye şifa enerjisi eğitimleri aldı. Gottman Çift Terapisi Eğitimlerine katıldı. SAYAKA’dan Koçluk, Ruhsal Danışmanlık, İlişkiler, Korku ve DNA aktivasyonları eğitimleri aldı. “Bütünsel Şifa” anlayışı ile çalışmalarda bulunan Mingü’nün özellikle Psikolog C.G. Jung ve I Ching ilgi alanlarından biri olduğu için araştırmalarını sürdürmekte ve eğitimler vermektedir.